На Київщині насипали дорогу посеред озера, щоб скоротити шлях до укриття

У Калинівці, Фастівського району, місцева влада насипала дорогу посеред озера, щоб скоротити шлях до укриття.

Про це повідомила активістка Людмила Першин.

“Влада Калинівки (Фастівський район) так “турбується” про безпеку дітей та дорослих, що вони нічого кращого не придумали, щоб скоротити шлях до укриття, ніж… Готові? Вони розділили озеро навпіл, насипавши дорогу прямо посеред озера. Не здивуюсь, якщо невдовзі цю дорогу заасфальтують”, – зазначає вона в дописі.

Натомість у Калинівській селищній раді відповіли, що мета новоствореного проходу – скоротити маршрут до укриття для жителів містечка, зокрема і для дітей до навчального закладу.

“Таке вирішення дозволяє за 2 хвилини пішого ходу потрапити в укриття, замість 10-15 хвилин, як було до цього. Зазначимо, що на реалізацію цих робіт бюджетні кошти не витрачались, а роботи виконано господарським способом”, – кажуть у міськраді.
Там також зазначають, що наступний етап благоустрою – облаштування пішохідно-велосипедної доріжки. Вказані роботи здійснюються на вимогу жителів даного мікрорайону.

 

В коментарях люди закликають поліцію та прокуратуру звернути увагу на “перевищення повноважень Калинівської селищної ради”.

 

 

Читайте також:

В Києві зʼявилося укриття з автоматичною системою відкриття дверей від Ajax

Посадовиці Дніпровської РДА вручили підозру через закупку овочерізок в укриття за завищеною вартістю

Дарницька РДА закуповує в укриття сидіння та стільці “без радіації” на 12 млн гривень