На фінському острові організували туристичний простір, вільний від Інтернету

Міцева влада перетворила невеличкий безлюдний острів Улько-Тамміо у Фінській затоці на туристичне місце для детоксу від ґаджетів.

Про це пише видання The Mayor.

“Острів Улко-Тамміо, який розташований біля узбережжя Хаміни, цього літа буде зоною, вільною від телефонних зв’язків. Ми хочемо закликати відпочиваючих вимкнути свої розумні пристрої, зупинитися та щиро насолодитися островами”, – пояснює Матс Селін, експерт з острівного туризму Visit Kotka-Hamina.

Однак це не означає, що на острові не буде підключення до Інтернету або що відвідувачі опиняться під радаром. Мета планувальників полягає в тому, щоб покластися на цілеспрямоване бажання самих відвідувачів відійти від своїх телефонів, поки вони насолоджуються відпочинком. Людей не змушують це робити, а лише по-дружньому заохочують.

Фото: острів Улько-Тамміо, Фінляндія

Терхі Мустонен, психолог і керівник програм Фонду Соспед, пояснює, що постійне перебування у віртуальному світі соцмереж, новин та різного контенту не є природним явищем і фактично ставить під сумнів наше психічне здоров’я.

“Навіть коротке цифрове голодування може бути корисним і покращити наше самопочуття та допомогти полегшити симптоми тривоги та депресії”, – стверджує Мустонен.

Улько-Тамміо є частиною національного парку, і він може похвалитися прекрасними краєвидами, чистим повітрям, морським бризом, природою та вежею для спостереження за птахами.

 

 

Читайте також:

Відень вчергове визнано найкращим містом для життя у світі

Нахил Землі змінився через те, що людство викачує з надр забагато ґрунтових вод

Церква Швеції планує стати повністю енергонезалежною до 2030 року