MVRDV представила бізнес-парк штучного інтелекту, який побудують в Німеччині

Проєкт архітектурної студії MVRDV став переможцем у створенні дизайну майбутнього парку, орієнтованого на штучний інтелект, в німецькому місті Гайльбронн.

На своїй сторінці у Фейсбук студія MVRDV повідомила, що проєкт їхнього парку буде видно навіть з космосу.

Дизайн генерального плану був розроблений для консорціуму на чолі з муніципалітетом Гайльбронна та Фондом Дітера Шварца. За їхнім бажанням треба було створити досить престижний кампус, щоб конкурувати зі всесвітньо відомими технологічними центрами від Кремнієвої долини до Шеньчженя.

Зображення: MVRDV

На території колоподібного парку розміститься бізнес-кампус, лабораторії, стартап-інноваційний центр, житло, комунікаційний центр, ресторан та дитячий садок. Місце буде максимально комфортним для роботи та цікавим для відвідувачів, які мають бажання поближче познайомитись зі світом технологій.

Зображення: MVRDV

Більшість споруд мають просту прямокутну форму та постійну висоту 27 метрів, що робить їх ефективними для будівництва за допомогою модульних сіток і біоматеріалів. Навколо будівель кампусу пролягатиме стежка довжиною 1,2 км, яка включатиме в себе спринтерську трасу, скейт-парк, трибуну та оглядові майданчики на околиці. 

Зображення: MVRDV

Зображення: MVRDV

Під час експлуатації споживання енергії кампусом буде приблизно на 80% нижчим, ніж у типовому кампусі такого ж розміру за рахунок біокліматичних фасадів. Енергія вироблятиметься локально за допомогою вітрових турбін і сонячних панелей. Прогнозується, що проєкт буде на 100% нейтральним щодо викиду вуглецю протягом усього життєвого циклу.

Читайте також:

У Гамбурзі запускають громадський транспорт, яким керує штучний інтелект

Протезування зі штучним інтелектом: як українські архітектори розробили дизайн для кіберпротезів

Цифроченто. Як епоха нейромереж змінює архітектуру