На своїй сторінці у Фейсбук студія MVRDV повідомила, що проєкт їхнього парку буде видно навіть з космосу.
Дизайн генерального плану був розроблений для консорціуму на чолі з муніципалітетом Гайльбронна та Фондом Дітера Шварца. За їхнім бажанням треба було створити досить престижний кампус, щоб конкурувати зі всесвітньо відомими технологічними центрами від Кремнієвої долини до Шеньчженя.
На території колоподібного парку розміститься бізнес-кампус, лабораторії, стартап-інноваційний центр, житло, комунікаційний центр, ресторан та дитячий садок. Місце буде максимально комфортним для роботи та цікавим для відвідувачів, які мають бажання поближче познайомитись зі світом технологій.
Більшість споруд мають просту прямокутну форму та постійну висоту 27 метрів, що робить їх ефективними для будівництва за допомогою модульних сіток і біоматеріалів. Навколо будівель кампусу пролягатиме стежка довжиною 1,2 км, яка включатиме в себе спринтерську трасу, скейт-парк, трибуну та оглядові майданчики на околиці.
Під час експлуатації споживання енергії кампусом буде приблизно на 80% нижчим, ніж у типовому кампусі такого ж розміру за рахунок біокліматичних фасадів. Енергія вироблятиметься локально за допомогою вітрових турбін і сонячних панелей. Прогнозується, що проєкт буде на 100% нейтральним щодо викиду вуглецю протягом усього життєвого циклу.
Читайте також:
У Гамбурзі запускають громадський транспорт, яким керує штучний інтелект
Протезування зі штучним інтелектом: як українські архітектори розробили дизайн для кіберпротезів