Між Києвом та Вишгородом зʼявиться новий залізничний маршрут

В рамках проєкту Kyiv City Express зʼявиться новий залізничний маршрут Київ-Вишгород.

Про це повідомив Міністр розвитку громад Олександр Курбаков.

“Це стало можливим завдяки важливому судовому рішенню про повернення у власність ПрАТ «Київ-Дніпровське МППЗТ» нерухомого майна. Йдеться про локомотивне депо, будинок служби колії та інше майно”, – зазначає міністр.

Олександр Курбаков нагадав, що наприкінці 2021 року ці обʼєкти незаконно перепродавали завдяки підробленим документам про право власності.

“Класична рейдерська схема. Щойно про оборудки стало відомо, Мінінфраструктури негайно звернулось до правоохоронних органів та суду”, – говорить він.

Фото: Олександр Курбаков

Кубраков додав, що під час судового процесу були суперечки з Київською обласною прокуратурою, адже у позові останньої зазначалося, що майно має бути передано Мінінфраструктури, а не власнику – підприємству “Київ-Дніпровське МППЗТ”.

“Принциповим було цього не допустити. Ухвалення такого рішення фактично оскаржувало б реформу корпоратизації, а відповідно – ставило під сумнів всі бізнес-процеси підприємства. Зазначу, зараз 100 % акцій цього товариства належать державі, а сама організація знаходиться в управлінні Міністерства”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, проєкт Kyiv City Express розроблявся як єдиний логістичний простір, що охоплює 20 залізничних станцій між Києвом та містами-супутниками. Перший маршрут Дарниця-Святошин був запущений у березні 2022 року.

 

 

Читайте також:

ЄС профінансує для Укрзалізниці прикордонні залізничні шляхи

Укрзалізниця запускає інклюзивний електропоїзд з Києва до Білої Церкви

Укрзалізниця запускає продаж квитків у жіночі купе