Місто у Португалії допоможе відновити інфраструктуру Бучі та Ірпеня

/ Події /

Місто Кашкайш уклало Угоду про співробітництво та партнерство одразу з двома деокупованими містами Київщини. 

У рамках співпраці з ініціативи мера Кашкайша пана Каррейраша найближчим часом Буча отримає фінансову допомогу на відновлення міської інфраструктури, повідомили у Бучанській міській раді. 

“У вересні ми чекаємо на Карлуша Каррейраша разом з делегацією, що включатиме португальських бізнесменів, у Бучі. Маємо напрацювати спільний план роботи з відновлення Бучі та співробітництва між нашими містами. Тож щиро вдячний моєму португальському колезі і пані Інні Огнівець, Надзвичайному і Повноважному Послу України в Португальській Республіці, за допомогу в цей непростий час”, – зазначив очільник міста Анатолій Федорук. 

Мер Кашкайша Карлуш Каррейраш та заступниця голови Бучі Михайлина Скорик-Шкарівська з підписаною Угодою про співробітництво та партнерство. Фото: Анатолій Федорук/Facebook

У Кашкайші відбувся благодійний концерт “Життя Переможе / Life Will Win”. Фото: Анатолій Федорук/Facebook

Водночас у межах встановлення співпраці із Ірпенем влада Кашкайша заявила про надання фінансової допомоги розміром у 500 тисяч євро. Ці кошти спрямують на реконструкцію дитячого садка в Ірпені. 

Крім того, одне з місцевих підприємств португальського міста планує допомогти у відновленні даху ірпінського багатоквартирного будинку, який зазнав значних пошкоджень унаслідок російського повномасштабного наступу.

Нагадаємо, що напередодні про намір допомогти у відновленні Київщини заявила Австрія.

 

 

Читайте також

Велика Британія надасть до £10 млн для ремонту залізничної інфраструктури України

У Києві хочуть реставрувати музей “Золоті ворота” за підтримки місцевих жителів

Між Україною та Молдовою відновиться залізничне сполучення