Міст-хвилю на Оболоні планують відкрити вже у травні

Будівництво пішохідно-прогулянкового мосту, який поєднує парк Наталка та Оболонський острів, майже добігло кінця.

Про це повідомив інфраструктурний оглядач Павло Авдокушин.

“Вже майже повністю влаштували прохідну частину з плит. Мостова споруда повністю спирається на постійні опори. Незабаром будуть прибрані рештки тимчасових конструкцій. В основі зроблені переходи з мосту на обидва береги Оболонської затоки”, — розповів Павло Авдокушин.

На Оболоні майже завершили будівництво мосту-хвилі. Фото: скриншот з відео Павла Авдокушина
На Оболоні майже завершили будівництво мосту-хвилі. Фото: скриншот з відео Павла Авдокушина

За його словами, відкриття мосту заплановано на День Києва наприкінці травня 2024 року.

Нагадаємо, міст-хвилю зводять за кошти виділені Метрополією Великого Парижа та урядом Тайваню. Водночас благоустрій острова Оболонського проводять за 13 млн гривень із бюджету міста.

 

 

Читайте також:

Зʼявилася схема облаштування рекреаційної зони на Оболонському острові

Падіння кількох прольотів Дегтярівського мосту не вплине на вартість реконструкції – “Ростдорстрой”