Це зробили для її захисту та збереження, повідомили у Міністерстві.
“МКСК вкотре наголошує, що руйнування історичного будинку, відомого громадськості як “садиба Зеленських” – цинічне порушення пам’яткоохоронного і містобудівного законодавства та Державних будівельних норм”, – йдеться у повідомленні.
Зокрема у МКСК відбулася зустріч з представниками громадськості щодо обговорення проблематики збереження пам’ятки, а також спільних кроків для вирішення питань її відновлення.
Водночас Міністерство підтримує прагнення громадськості захистити культурну спадщину Києва.
Нагадаємо, садиба Василя Маліна, зведена наприкінці ХІХ століття, – одна з останніх вцілілих дерев’яних садиб міста. За інформацією краєзнавця й дослідника історії Києва Антона Короба, у 1911-1915 роках вона належала родині заможних міщан Зеленських.
Читайте також:
Співвласник садиби Зеленських хоче скасувати її статус памʼятки
Активісти реставруватимуть останній деревʼяний водяний млин Київщини
