Про це повідомив міський голова Віталій Кличко в етері “Київ 24”.
“До кінця року ми не запустимо метрополітен, але деякі станції будуть не відкриті, але майже збудовані. Тобто інтенсивність робіт іде. І плануємо до кінця наступного року цей вкрай важливий проєкт реалізувати”, — процитував мер власну позицію в ефірі.
Водночас у жовтні 2025 року міський голова заявляв, що вже у 2026 році буде відкрита як мінімум одна станція метро.
Нагадаємо, Київська міська влада та КП “Київський метрополітен” подали судові позови до АТ “Київметробуд” – колишнього підрядника будівництва метро на Виноградар. За результатами експертизи, компанія завдала громаді Києва збитків на понад 2,3 млрд грн через зрив строків робіт, ще 1,36 млрд грн становлять штрафи й неустойка.
Читайте також:
Autostrada показала, як триває капітальний ремонт шляхопровода біля метро «Чернігівська»
У Києві визначили підрядника для будівництва фонтану біля Бессарабської площі
У Харкові представили концепцію реконструкції другої частини Лопанської набережної