«Meet The Buyer». В Києві відбувся нетворкінг в оригінальному британському форматі

/ Архітектура /

23 вересня 2021 у готелі Hilton Kyiv відбувся бізнес-захід "Meet the Buyer", організований Асоціацією британського та міжнародного дизайну в Україні (SBID Ukraine).

SBID Ukraine перетворив звичайний нетворкінг на унікальну подію: у форматі speed-dating дизайнери інтер’єрів та архітектори зустрілись із decision-makers найбільш креативних і сучасних компаній-виробників з усього світу.

Такий формат – популярний у Великій Британії та вже довів свою ефективність, оскільки в динамічних бізнес-умовах фахівці галузі інтер’єрного дизайну змогли одержати найбільш концентровану інформацію, а також обмінятись контактами з майбутніми партнерами, серед яких були не тільки топ-менеджери, а й безпосередньо власники брендів (наприклад, таких провідних компаній як Schotten & Hansen, Lualdi, Jung, Gaggenau, Intellect City, Torterolo, Italiana Parquet, Toscanini, DonStream Education Group тощо).

Meet the Buyer-2021
Meet the Buyer-2021
Meet the Buyer-2021
Meet the Buyer-2021
Meet the Buyer-2021

Відповідно до індивідуального розкладу, який отримав кожен дизайнер та архітектор, особиста зустріч з представниками компаній-виробників відбувалась тет-а-тет. Формат зустрічі – за 10 хвилин познайомитись з wow-продуктом чи бестселером бренду.

Учасниками та партнерами Meet the Buyer-2021 стали:

● Department for International Trade, British Embassy Kyiv
● Gaggenau
● Jung
● Lualdi
● Intellect City
● Italiana Parquet
● Listelli
● Torterolo
● Toscanini
● Schotten & Hansen
● DonStream Education Group
● Domio Home Interiors.

CEO SBID Ukraine Ірина Калмикова

Організатор Meet the Buyer в Україні

The Society of British and International Design (SBID) – професійна організація, що здійснює акредитацію в індустрії дизайну інтер’єрів у Великій Британії та представляє Співтовариство професіоналів в області дизайну, включно з дизайнерами інтер’єру, архітекторами, виробниками, будівельними та девелоперськими компаніями. Міжнародна спільнота представлена 71 країні світу. Представництво SBID в Україні було засноване в 2015 році в Києві.

Детальніше про діяльність професійної організації SBID та подію Meet the Buyer можна дізнатись на офіційному сайті SBID Ukraine або в Instagram.