McDonald’s відновлює роботу деяких ресторанів в Україні

/ Україна /

Спочатку відкриються заклади у Києві та на заході країни.

Про це компанія повідомила на офіційній сторінці в фейсбуці.

“Підтримка наших людей в Україні продовжує залишатися для нас пріоритетом номер один. Ми багато спілкувалися з нашими працівниками, які висловили велике бажання повернутися до роботи та побачити, як наші ресторани в Україні знову відкриються, де це можна зробити безпечно та відповідально. 

В останні місяці віра в те, що це додасть невелике, але важливе відчуття нормальності, зміцнилася. А українські посадовці зазначали, що підприємства, які відновлять роботу, підтримають місцеву економіку та український народ”, – йдеться в заяві.

Після тривалих консультацій і обговорень з владою, постачальниками та фахівцями з безпеки керівники McDonald’s вирішили запровадити поетапний план відкриття деяких ресторанів у Києві та на заході України. 

Протягом кількох наступних місяців планують відновлювати ланцюги постачання продуктів до закладів, підготовлювати їх до обслуговування клієнтів і повертати персонал тощо.

Представництво McDonald’s в Україні зауважує, після повномасштабного вторгнення росії було створено фонд допомоги співробітникам і подовжена підтримка ініціативи Фундації Дім Рональда МакДональда з постачання медичних засобів в лікарні. А усім співробітникам продовжували виплачувати заробітну плату.

 

 

Читайте також

McDonald’s, KFC i Pizza Hut все ж таки йдуть із російського ринку

McDonald’s та KFC почали забезпечувати їжею у період війни медиків, військових і громадян

Міжнародна премія Dezeen Awards оприлюднила лонгліст: туди потрапили українські проєкти