Відповідний проєкт рішення мають ухвалити 29 червня на сесії Одеської міськради, у рамках якої у форматі відеоконференції представники міст закріплять угоду, пише Думская.
Партнерство Одеси з американськими курортними містами передбачатиме встановлення тісних взаємозв’язків в економічній, торговій, науково-освітній, соціально-культурній, туристичний та спортивній сферах.
Угоду про партнерські відносини підготує муніципальний департамент міжнародного співробітництва та маркетингу.
Крім того, Маямі-Біч передадуть бронзову скульптурну композицію у вигляді туристичного символу Одеси – “Якір-серце”.
Читайте також
У столиці Ісландії біля посольства росії відкрили сквер “Київ”