Мадрид використовує метро для доставки посилок

У Мадриді стартував унікальний експеримент з використання метропоїздів для доставки посилок, спрямований на зниження рівня забруднення повітря та зменшення кількості автомобілів на вулицях.

Про це інформує портал новин про залізничний транспорт Railway Supply.

Щодня вулицями Мадрида пересуваються тисячі автомобілів, доставляючи до 5000 замовлень, що створює додаткові проблеми для екології та транспортної системи. Впровадження метропоїздів у процес логістики допоможе вирішити ці питання та зробити місто більш комфортним для жителів.

Перший етап випробувань триватиме три місяці і проводиться спільно з кур’єрською компанією GLS Spain на лінії 12 (MetroSur), яка охоплює південні передмістя столиці.

Для перевезення посилок виділено спеціальний поїзд, який курсує без пасажирів і здійснює доставку до 700 посилок на день у вечірні години від 19 до 20 години.

Доставка GSL. Ілюстративне зображення

Зібрані вантажі будуть розподілятися на чотирьох станціях метро, де поїзд зупинятиметься не більше ніж на три хвилини.

Весь процес доставки та зберігання вантажів організовано з урахуванням строгих заходів безпеки до моменту передачі посилок представникам GLS Spain.

Цей проєкт підкреслює прагнення влади Мадрида впроваджувати екологічно чисті рішення в повсякденне життя городян. Використання метрополітену для логістики — це не лише спосіб зменшити шкідливий вплив на довкілля, а й можливість оптимізувати міський трафік.

Ініціатива M4G обіцяє стати прикладом для інших мегаполісів, де проблеми із забрудненням і транспортом потребують нестандартних підходів.

 

 

Читайте також:

Поштова служба у Німеччині більше не доставлятиме пошту літаками

В Мадриді реконструюють канатну дорогу

Мадрид планує побудувати найбільший мікрорайон у Європі з найменшими викидами