Львівська компанія генерує енергію з відходів від свого меблевого виробництва 

/ Технології /

Йдеться про підприємство "Мебель‐Сервіс".

Про те, що компанії вдається виробляти на власній біоТЕЦ теплову та електричну енергію з відходів від меблевого виробництва повідомляє Біоенергетична асоціація України.

“Підприємство не тільки є енергонезалежним, а й реалізує надлишки виробленої енергії в загальну електромережу країни. Потужність об’єкта: 2,2 МВт електричних та 8,0 МВт теплових. 

Щодоби спалюється 110 тонн тріски і продукується 52 тис. кВт•год. електроенергії, з яких в електромережу потрапляє 45 – 47 тис. кВт •год, решта іде на внутрішні потреби”, – йдеться в дописі асоціації у фейсбуці. 

Фахівці пояснюють, що таких обсягів енергії достатньо, щоби забезпечити потреби близько 8 тисяч домогосподарств, тобто життєдіяльність містечка на 10–13 тисяч населення. 

Напередодні “Мебель‐Сервіс” на ділянці розміром 2 га, де були встановлені лінії деревообробки, розташувала біоТЕЦ. Необхідне обладнання, зокрема топку, паровий котел, пароперегрівач, економайзер та конденсатор турбіни, доставили з Австрії до України. 

Зведення об’єкта тривало рік. Реалізувала проєкт австрійська компанія ICS ENERGIETECHNIK, яка спеціалізується на розробці та встановленні систем виробництва тепла та електроенергії з біомаси. Усі процеси на станції є автоматизованими, а її роботу забезпечують 14 працівників.

 

 

Читайте також

Одразу два сміттєпереробні заводи зведуть на Київщині 

В Україні заборонили використання азбесту у будівництві

Українці за ніч закрили збір коштів на відновлення ферми-сироварні “Зелений гай”