Логістична компанія з Південної Кореї доставила до України 20 тисяч матраців Zinus

/ Україна /

Їх планують направити для потреб переселенців і військових.

Про це на своїй сторінці у фейсбуці розповідає депутатка Київради Тетяна Семенова.

“Корейською логістичною компанією Ecovice Logistics Ukraine доставлено на Київщину гуманітарний вантаж, в який входить 20 тисяч матраців компанії Zinus.

Ця допомога є результатом нашої з головою Київської обласної ради Наталії Гунько зустрічі з директором компанії Кім Йонг Шіком та його заступником В’ячеславом Шевченком, що відбулася у серпні нинішнього року”, – повідомляє Семенова.

Матраци обіцяють доправити до громад, де розміщено переселенців, і комунальним закладам, зокрема і гуртожиткам.

“Там, де побували ці нелюди, орки, скрізь треба все вичищати, вимивати, замінювати. Бо то суцільний жах, що вони залишили після себе. Це, до слова, стосується Немішаївського фахового коледжу НУБіП України, інших навчальних закладів, де є гуртожитки. 

Крім того, ми зможемо оновити матраци і в гуртожитках університету у Переяславі, в Броварському спортивному коледжі та інших, де навчаються діти з окупованих територій та знайшли прихисток внутрішньо-переміщені особи”, – підсумовує депутатка. 

Ортопедичні матраци корейського виробника Zinus виготовлені із сучасних матеріалів, мають ширину 1 метр 20 см, довжину – 2 м, та товщину – 15 см.

Одна з партій матраців вже сформована для внутрішньо переміщених осіб Великодимерської, Зазимської та Калинівської громад Броварського району. Також 10 тисяч матраців передано Київській обласній військовій адміністрації. 

Загалом у межах гуманітарної місії областям України заплановано доправити 80 тисяч матраців.

 

 

Читайте також

Волонтери відремонтували гуртожиток у Львові для родин працівників Рубіжанської панчішної мануфактури

Щонайменше 12 країн нададуть Україні обладнання для відновлення об’єктів критичної інфраструктури

“Вулиця Вокзальна”. У Бучі стартує проєкт, завдяки якому відновлять кількадесят будинків