Літній майданчик, що зайняв майже весь прохід на Шота Руставелі, демонтують

Літній майданчик, який днями почало зводити кафе Pastis cafe на Шота Руставелі, після розголосу та обурення в соцмережах демонтують.

Як повідомив директор Департаменту міського благоустрою Михайло Буділов, роботи вже призупинені і власник має демонтувати об’єкт.

“Роботи зупинені. Інспектор вручив припис з вимогою демонтувати обʼєкт. Власника на місці не було, робітники показали договір на літній майданчик без конструктивних елементів”, – написав Буділов в коментарях до публікації депутатки Київради Ксенії Семенової у фейсбуці.

Він додав, що у понеділок, 10 липня, буде складено адмінпротокол на уповноважену особу.

Фото: Михайло Буділов

Вихідними в соцмережах розвповсюдили інформацію, що заклад Pastis cafe на Шота Руставелі споруджує літній майданчик на тротуарі майже не залишивши простору для пішоходів. Споруда займала майже всю ширину тротуару.

 

Фото на головній: Ігор Райков 

 

Читайте також:

У Бучі планують створити психологічний центр реабілітації для людей з ПТСР – візуалізації – PRAGMATIKA.MEDIA – Україна, Київ

Будівництво метро на Виноградар обіцяють відновити вже у вересні – PRAGMATIKA.MEDIA – Україна, Київ

“Варіанти покращення й не намагалися шукати”. Урбаністи розкритикували реконструкцію Шовковичної в Києві – PRAGMATIKA.MEDIA – Україна, Київ