Київський дизайнер запропонував шрифт напису для станції “Площа українських героїв”

Київський дизайнер Богдан Гдаль розробив макет потенційного штрифту для майбутньої назви станції метро "Площа українських героїв".

Свій варіант шрифту дизайнер опублікував на своєму сайті.

Раніше станція київського метро називалася “Площа Льва Толстого”, однак в результаті процесу дерусифікації, кияни проголосували за нову назву – Площа українських героїв.

Шрифт, яким була написана стара назва, походить зі сталінських часів та має дещо різкі форми для витонченого дизайну станції, вважає Богдан.

Фото: Богдан Гдаль

“Щоб літери не відчувалися чужорідним тілом, яке ніби відторгує імунна система стилю станції, я вирішив їх робити витонченими. На першому чорновому ескізі, який ви бачите вище, в процесі пошуку ідеї, літери мали великий контраст, видавалися грубими і монолітними, щоб передати дух воїнів. Але такий стиль не “ліг” в дух станції. І я від нього відмовився!”, – зазначає дизайнер.

Ідею героїки автор вирішив передати через певні символи. Зокрема через козацький хрест, який є на емблемах ЗСУ, МВС, СБУ, на гербах деяких областей тощо.

Автор розповів, якщо вдасться реалізувати нову назву колишньої “Площі Льва Толстого”, то працюватиме над новою назвою станції “Дружби народів” — “Звіринецька”.

 

 

Читайте також:

У Києві біля двох станцій метро на місці МАФів облаштують громадські простори

Кияни пропонують перейменувати станцію метро “Мінська” у “Варшавську”

“А мені наср…ти!”. В історичному документі у Білорусі знайшли лайливий напис