Київська кав’ярня з інтер’єром від YOD Group потрапила до німецького видання

/ Інтер'єр /

Міська кав’ярня поряд з Бессарабським ринком у Києві Dot Coffee Station, інтер'єр якої розробляли YOD Group, потрапила до книги Designing Coffee поважного німецького видавництва Gestalten.

“Коли наш проєкт публікують у журналах або на топових міжнародних сайтах – це рівень. А коли він потрапляє до книжки берлінського видавництва gestalten – ми почуваємо себе майже мастодонтами. Тому що ця книга буде на полицях великих книгарень і тематичних букшопів по цілому світу”, – кажуть у команді YOD Group.

Книга Designing Coffee від видавництва Gestalten

Книга Designing Coffee досліджує найбільш креативні та еклектичні кав’ярні сучасності, починаючи від їхнього брендингу та пакування та закінчуючи дизайном інтер’єру та архітектурою.

Dot Coffee Station на сторінках Designing Coffee

Авторка книги Лані Кінгстон – магістерка з Food Studies and Education, що також має кваліфікацію барісти та pastry chef. Її попередня книга Spill the Beans стата бестселером.

Видавництво Gestalten, засноване 1995 року в Берліні, спеціалізується на книгах про креативну культуру: графічний дизайн, фешн, архітектуру, подорожі та гастрономічну естетику. Видання Gestalten продаються у книгарнях та аеропортах у різних кінцях світу.

Книга Designing Coffee з’явиться у продажу 18 квітня та коштуватиме 45 €.

Dot Coffee Station відкрили 2021 року поряд з Бесарабським ринком.

Dot Coffee Station. Фото: YOD Group

Площа кав’ярні становить 30 квадратних метрів. Заклад візуально інтегрований у вулицю – за рахунок прозорого фасаду, він стає частиною міського пейзажу.

Через еклектичний інтер’єр студія YOD Group прагнула транслювати вайб строкатої вулиці, де перетинаються колоритні торгівці Бессарабки, білі комірці з респектабельного офісного центру та поціновувачі сучасного мистецтва, що прямують до арт-центру.

Dot Coffee Station. Фото: YOD Group

Ключовим елементом дизайну кав’ярні є мозаїчна піксельна графіка Іллі Неправди. Деревина для барної стійки та лавок вздовж фасаду кав’ярні – це старі бруси, що були у вжитку багато десятиліть.

Раніше інтер’єр Dot був відзначений премією Excellence Design Awards від американської дизайн-асоціації IIDA. Його також публікували в провідному британському медіа Dezeen.

Читайте також:

Українська дизайнерка здобула чотирикратну перемогу в міжнародній премії SIT Furniture Design Award

Проєкт “Урбанина” випустив довідник “Рекомендації з відбудови Ірпеня”

У Лондоні проведуть виставку підробних картин, які довго вважалися оригінальними