Київщина отримала 30 сучасних автобусів від Франції

Передача транспорту є частиною масштабної допомоги від регіону Іль-де-Франс, який загалом надасть Київській області 260 автобусів.

Про це повідомляє пресслужба Київської ОВА.

Перші 30 вже прибули в регіон і поступово розподіляються між громадами. Раніше транспорт отримали Білоцерківська, Васильківська а тепер і Боярська громада.

Нові автобуси працюватимуть на внутрішніх маршрутах та будуть безкоштовними для мешканців.

Фото: КОВА
Фото: КОВА
Фото: КОВА
Фото: КОВА

Крім того, 10 автобусів переобладнали у мобільні пункти підтримки, які у разі надзвичайних ситуацій можуть швидко прибути туди, де людям потрібні тепло, зв’язок і базова допомога. Всередині є автономне живлення, інтернет, обігрів, можливість зарядити телефони та отримати гарячу їжу та напої.

Облаштуванням автобусів займається компанія VIDI.

 

 

Читайте також:

Україна та Болгарія готують запуск пасажирського залізничного сполучення через Румунію

На Центральному вокзалі столиці встановили парклети

У Києві розглянули ескіз реставрації садиби Зеленських: проєкт готують до реалізації