Про це повідомляє пресслужба Київської ОВА.
Перші 30 вже прибули в регіон і поступово розподіляються між громадами. Раніше транспорт отримали Білоцерківська, Васильківська а тепер і Боярська громада.
Нові автобуси працюватимуть на внутрішніх маршрутах та будуть безкоштовними для мешканців.
Крім того, 10 автобусів переобладнали у мобільні пункти підтримки, які у разі надзвичайних ситуацій можуть швидко прибути туди, де людям потрібні тепло, зв’язок і базова допомога. Всередині є автономне живлення, інтернет, обігрів, можливість зарядити телефони та отримати гарячу їжу та напої.
Облаштуванням автобусів займається компанія VIDI.
Читайте також:
Україна та Болгарія готують запуск пасажирського залізничного сполучення через Румунію
У Києві розглянули ескіз реставрації садиби Зеленських: проєкт готують до реалізації



