Київрада заборонила російські пісні в публічних місцях

Київська міська рада наклала мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту на території Києва.

Рішення ухвалили депутати Київради на пленарному засіданні сьогодні, 13 липня, аби “захистити український інформаційний простір від гібридних впливів держави-агресора, яка намагається зруйнувати українську національну ідентичність, культуру, традиції, звичаї та історичну пам’ять”.

Фактично передбачена заборона публічного висвітлення та демонстрації російськомовних товарів та послуг, які створені у процесі провадження діяльності у сфері культури. Це книги, художні альбоми, аудіовізуальні твори, музичні звукозаписи, вироби художніх промислів, театральні та циркові вистави, концерти та культурно-освітні послуги.

Крім цього мораторій розповсюджується і на об’єкти матеріальної та духовної культури, що мають художнє, історичне, етнографічне та наукове значення і підлягають збереженню, відтворенню та охороні відповідно до законодавства України.

 

 

Читайте також:

На завершення будівництва музею Голодомору виділили 574 млн гривень – PRAGMATIKA.MEDIA – Україна, Київ

Декомунізація “Батьківщини-мати”: ДІАМ видала дозвіл на заміну радянського герба на герб України – PRAGMATIKA.MEDIA – Україна, Київ

Часткова декомунізація: у Мінкульті пропонують демонтувати лише Щорса, а коня залишити – PRAGMATIKA.MEDIA – Україна, Київ