Київрада та адвокати Ратушного виграли апеляцію щодо землі у “Протасовому Яру”

Сьогодні, 5 липня, у Північному апеляційному господарському суді відбувся розгляд справи за апеляційними скаргами ГО "Захистимо Протасів Яр" і Київської міської ради у справі про встановлення сервітуту на земельну ділянку, що входить до складу ландшафтного заказника "Протасів Яр".

Як повідомляють активісти ГО “Захистимо Протасів Яр”, громада виграла судову справу. Що символічно, рішення суду на користь громади ухвалено у день народження активіста і військовослужбовця Романа Ратушного, який до початку повномасштабного вторгнення рф активно захищав Протасів Яр.

“Сьогодні в твій день народження ми виграли судову справу у Північному апеляційному господарському суді щодо встановлення сервітуту на земельну ділянку, що входить до складу ландшафтного заказника “Протасів Яр”, та про часткове скасування рішення про створення заказника”, – зазначила координаторка ГО “Захистимо Протасів Яр” Юлія Бартле.

Фото: Юлія Бартле

Рішення суду означає, що мешканці столиці матимуть безперешкодний доступ до території ландшафтного заказника. Активісти водночас зазначають, що рішення ще може буде оскаржено у Верховному суді, втім мають намір відстоювати Протасів Яр і надалі.

Роман Ратушний був очільником ГО “Захистимо Протасів яр”. Він загинув у бою під Ізюмом у червні 2022 року. Після його загибелі Протасів Яр таки врятували від забудови – Київрада підтримала створення ландшафтного заказника.

 

Фото на головній: Даша Гришина

 

 

Читайте також:

Стало відомо, яку вулицю перейменують на честь Романа Ратушного – PRAGMATIKA.MEDIA – Україна, Київ

Адвокати Романа Ратушного здобули судову перемогу над Корбаном у справі забудови Протасового Яру – PRAGMATIKA.MEDIA – Україна, Київ

Протасів Яр: забудовник може звернутись до суду, щоб оскаржити рішення Київради – PRAGMATIKA.MEDIA – Україна, Київ