Київ відсудив у забудовника 7 га землі, на якій вже почали будівництво ЖК “Голосіївська долина”

Північний апеляційний господарський суд розірвав договір оренди земельної ділянки на вулиці Холодноярівській, де почали будівництво ЖК "Голосіївська долина".

Про це повідомляє пресслужба столичної прокуратури.

Відомство відсудило 7 га землі у орендаря, який незаконно почав зводити житлові будинки. Вартість ділянки становить понад 369 млн гривень.

Зазначається, що за рішенням Київської міської ради публічне акціонерне товариство оформляло довгострокову оренду цієї ділянки, однак, з метою експлуатації та обслуговування адміністративних будівель.

Зображення: Київська міська прокуратура

Надалі товариство скоїло низку неправомірних дій, зокрема, використало фіктивне рішення Донецького окружного адміністративного суду, щоб внести зміни до цільового призначення земельної ділянки в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.
Далі компанія отримала дозвільні документи на забудову земельної ділянки житловим комплексом та використовувало її не за цільовим призначенням.

Зображення: stroyobzor.ua

Київська міська прокуратура звернулась до суду з позовом про скасування дозвільних документів та про припинення оренди. Спочатку господарський суд відхилив позов, але після подання апеляції прокуратурою врешті було ухвалене рішення повернути землю місту.

Читайте також:

Суд в Харкові зобов’язав забудовника знести незаконно зведену 10-поверхівку в елітному ЖК

ГУР просить міську владу Києва зупинити будівництво ЖК Oasis на Рибальскому

Уряд обмежив продаж квартир у недобудовах