Кияни просять владу звести пішохідний міст над залізницею на лівому березі міста

Відповідна петиція зареєстрована на сайті міськради.

Так, авторка петиції Євгенія Корольова просить місцеву владу побудувати пішохідний перехід над залізницею між вулицею Вифлеємською та вулицею Березняківською.

Вона аргументує це тим, що зараз кияни, які пересуваються пішки, мають переходити з боку Соцміста до району Березняки на вулицю Березняківська через автомобільний переїзд над залізницею на станції “Русанівка”. Але, за її словами, це незручно та небезпечно.

По-перше, містяни мають перетнути кілька нерегульованих пішохідних переходів через проспект Соборності. В умовах виключень світла, а також постійного потоку автівок це несе певні ризики для життя людей.

Для спуску з проспекту до Березняків передбачені лише сходи, а значить цією дорогою не можуть скористатись батьки з коляскою, люди з інвалідністю. Крім того, це незручно для велосипедистів і користувачів електросамокатів.

Маршрут через залізницю по коліях (з вулиці Вифлеємської до Русанівки) нелогічний для тих, хто прямує до Березняків — їм потрібно зробити велике коло та знов пройти по кількох нерегульованим переходам.

Станція Київська Русанівська. Фото: Укрзалізниця

Більшість людей, що прямує з проспекту Соборності до Березняків, йдуть через залізничні колії в місці, що не облаштоване для цього – бо це найпростіший та коротший шлях.

“Питання можна вирішити, побудувавши ергономічний пішохідний перехід/пішохідний міст над залізницею, який не передбачатиме необхідність переходу автомобільних доріг по нерегульованих переходах”, – зазначає авторка петиції.

На момент публцікації новини зібрано понад 700 підписів. Аби питання було винесене на розгляд Київради, воно має зібрати 6 тис. голосів.

 

 

Читайте також:

Уряд передав Межигір’я в управління Фонду держмайна: воно отримає статус парка-пам’ятки

Лікарні в Україні будуватимуть за новими будівельними нормами

ТРЦ Ocean Plaza в Києві перейде у власність держави