Крісло Play від українського виробника меблів woo підкорило відвідувачів Maison&Objet Paris

/ Дизайн /

Дизайнером об'єкта став Дмитро Козиненко.

Українська компанія woo презентувала крісло Play на виставці Maison&Objet Paris, яка тривала у столиці Франції від 8 по 12 вересня.

“Play має незвичну форму, зібрану з кількох геометричних елементів. Деталь, що нагадує бублик, слугує спинкою. Наш дизайнер Дмитро Козиненко встановив контакт зі своєю внутрішньою дитиною, щоб створити дещо настільки емоційне, щире та грайливе”, – розповідають представники woo.

На таку форму розробника надихнули дитяча забавка, де учасники повинні точно підкинути кільце, щоби те зачепилось за вертикальну штангу, а також головоломка, в якій з’єднані кілька кілець, а гравець має знайти правильний кут, щоби їх розділити. 

Матеріали крісла: каркас з фанери, пінополіуретан, текстильна оббивка.

Крісло Play від woo

Крісло Play від woo

Woo – дизайнерська компанія меблів, яка вже шість років створює та виготовляє об’єкти лаконічних скульптурних форм. На паризькій виставці Maison&Objet виробник представив чотири продукти від відомого українського дизайнера Дмитра Козиненка. 

Український стенд на Maison&Objet встановили за підтримки ЄБРР та фінансування США в рамках Фонду сприяння малому бізнесу ЄБРР.

 

 

Читайте також

Фінські дизайнери використовують очерет для створення текстильних виробів

Українські мавки в Парижі. YALANZHI OBJECTS презентував колекцію світла на міжнародній виставці

У Японії таргани-кіборги допомагатимуть інспектувати небезпечні зони