Кримський міст навряд повністю відновлять до вересня 2023 року – розвідка Британії 

/ Події /

Ремонтні роботи, які намагається провести росія, не пришвидшать повне відкриття незаконної переправи. 

Про це повідомляє Радіо Свобода з посиланням на звіт британської розвідки. 

“8 листопада автомобільний міст мали закрити, щоб дозволити рух і встановити заміну 64-метрового прольоту. Для заміни пошкоджених ділянок дороги знадобиться ще три прольоти. Хоча кримські чиновники стверджували, що ці додаткові прольоти будуть встановлені до 20 грудня, президента Путіна поінформували, що роботи на іншій проїжджій частині призведуть до переривання дорожнього руху до березня 2023 року”, – йдеться в повідомленні.

Таким чином заміну пошкодженої частини залізничного мосту нібито домовились завершити до вересня 2023 року, хоча на росії раніше стверджували, що терміни робіт прискорять.

Зруйновані прольоти Кримського мосту. Джерело фото: Armyinform.com.ua

Окрім того, на терміни виконання ремонту впливають погодні умови протягом зими. Нині одна колія мосту відкрита, але рух залізничного транспорту є обмеженим.

“Удар по Кримському мосту порушив російське матеріально-технічне постачання до Криму та півдня України, зменшивши здатність Росії переміщати військову техніку і війська в цей район залізницею чи дорогою”, – нагадують у звіті британської розвідки. 

“Там є усе”. Розвідка оприлюднила детальну технічну документацію Кримського мосту

Нагадаємо, вибух на Керченському мосту, який з’єднує тимчасово окупований Крим із росією, стався 8 жовтня. Тоді було зруйновано два прольоти автомобільного полотна незаконно зведеної переправи.

 

 

Читайте також

Мовний омбудсмен вкотре закликав Труханова прибрати в Одесі вивіски, табло і рекламу російською

Україна вперше в історії відкрила власний павільйон на Конференції ООН зі зміни клімату 

“Повернемо історичні назви”. У Києві хочуть змінити 32 топоніми і запитують громадську думку