Крадій винограду випадково допоміг зібрати кошти на авто для захисників України

/ Урбаністика /

Окрім того, грошей вистачило ще й на дрон.

4 серпня депутатка Київради Ксенія Семенова повідомила, що невідомий поцупив виноград Вічі, який висадили у межах екологічного проекту “Місто Живих Стін”. За інформацію про хулігана вона пообіцяла винагороду в тисячу гривень

“Виноград за два роки мав би обвити обідрану обписану стіну і знизити спеку влітку на цій ділянці на кілька градусів. Але хтось спер виноград… Ця стіна частково потрапляє в поле зору нашої камери на будинку і потрапляє також на інші камери на вулиці. Поліцію викликали. Крадіжка – це злочин, відповідальність буде. Якщо хтось має інформацію про крадія – буду вдячна. Якщо ця інформація допоможе знайти крадія, нагорода – 1000 гривень”, – йдеться в публікації. 

Невідомий поцупив щойно висаджений виноград. Фото: Ксенія Семенова

Згодом запис на камерах допоміг звузити пошук злочинця: на відео помітно пенсіонера з червоною торбою, який і вириває рослину.

Далі про подію проінформував паблік “Регіоналіті”. Після прохання Ксенії Семенової адміністратори спільноти оприлюднили й заклик донатити для підрозділу Кракен.

“Скажений дід з червоною торбою вириває і викидає громадський виноград. Я бішуся і пощу пост із пропозицією дати 1000 грн за інформацію, що це за дід. Регіоналіті постить смішну історія, як депутатка дає косарь за інфу про крадія винограду. Я пишу в коментах прохання донатити на авто, раз вже постять історію. Адміни Регіоналіті постять лінк прямо на каналі і розкидають по іншим каналам”, – розповідає Ксенія.

Таким чином за вечір підписникам каналів вдалось закрити понад половину вартості машини.

 

 

Читайте також

“Шкодить довкіллю”. У Києві вимагають припинити скошування трави 

#МістоЖивихСтін. У Києві висадили 50 паростків винограду Вічі

В Ізраїлі презентували органічну архітектуру, створену завдяки 3D-друку