КП “Плесо” намагається захопити частину парку “Дикий лівий” – активісти

Активісти стверджують, що КП "Плесо" намагається самовільно звхопити частину території парку "Дикий лівий" вздовж Миколаївської Слобідки для забудови.

Про це повідомляє активістка Олена Фатєєва.

У Києві нещодавно презентували проєкт парку “Дикий Лівий”. 20 червня мала відбутись виїздна робоча зустріч з представниками “Київзеленбуду”, КП “Плесо” та архітекторами стосовно майбутнього парку.

За словами пані Олени, виявилося, що КП “Плесо” приватизувало комунальну будівлю на самому березі Дніпра, яку раніше використовували для навчання дітей водним видам спорту. Крім того, цю територію огородили металевим парканом, на сьомому березі впритул до води влаштували парковку, встановили гаражі, а також перекрили доступ громадян до водойми.

“КП “Плесо” планує відрізати четверту частину території запланованого і вже проголосованого депутатами парку “Дикий Лівий”, – каже Олена Фатєєва.

Активістка пропонує перенести паркувальний майданчик, який незаконно облаштувало КП “Плесо”, але залишити будівлю. Там, за її словами, можна проводити заняття з водних видів спорту для дітей.

Візуалізація: Ольга Клейтман

Зазначимо, що архітекторка Ольга Клейтман розробила проєкт створення парку “Дикий лівий”, який мав би зʼявитися на Лівому березі Дніпра вздовж всієї Микільської слобідки.

Концепт було розроблено за технічним завданням і за кошти місцевої громади. Як зазначає авторка ландшафтного проєкту весь лівий берег повинен бути з вільним доступом до води всіх груп населення.

 

 

Читайте також:

Північний апеляційний госпсуд призначив нову експертизу щодо “будинку-монстра” на Подолі

“Створи готель для комах”: в Києві запускають екологічний конкурс

Для столичних пляжів, які офіційно закриті, закупають пісок на 6,5 млн гривень