“Ковальська” подала в суд на активіста Дмитра Перова через будівництво на Жилянській

Будівельна компанія "Ковальська" подала в суд на активіста Дмитра Перова через будівництво на вулиці Жилянській. 

Про це повідомив сам активіст на своїй сторінці у фейсбуці.

Ковальська офіційно подала проти мене позов. Забудовник вважає, що будівля 1860-х рр., останній зразок ранньої забудови вул. Жилянської не мала ніякої цінності”, – написав він.

Перов розпочав збір коштів на свій захист. “Справа дуже важлива – адже будівельники вимагають визнати, що якщо будинок не в Реєстрі – він не має жодної цінності. А вимагати його збереження – образа честі та гідності”, – зазначив активіст.

Будівництво на території садиби 19 століття на вулиці Жилянській, 47. Фото: Дмитро Перов

На місці садиби, зведеної між 1850 та 1860 роками, хочуть звести багатофункціональний комплекс Nuvo Business Park. Це сім будівель площею понад 80 тис. кв.м. Цей будинок був останнім на цій вулиці, зведеним у ті часи, втім він не мав охоронного статусу. У Департаменті охорони культурної спадщини стверджують, що це “рядова” споруда, яка не має яскраво виражених архітектурних стильових ознак та відповідного декоративного оформлення. 

 

 

Читайте також:

Тільки три з 22 постраждалих під час окупації обʼєктів Ірпеня отримали умови для відновлення – PRAGMATIKA.MEDIA – Україна, Київ

archimatika показала, яким буде зруйноване село Посад-Покровське після відбудови – PRAGMATIKA.MEDIA – Україна, Київ

Прокуратура відкрила провадження через розібраний двоповерховий маєток Гавсевича в Одесі – PRAGMATIKA.MEDIA – Україна, Київ