Конгрес місцевих і регіональних влад Ради Європи та Україна уклали угоду щодо відбудови міст

/ Події /

Асоціація міст України спільно з Конгресом місцевих і регіональних влад Ради Європи працюватиме над відновленням знищеної росіянами інфраструктури. 

Організації підписали Декларацію про співпрацю на Форумі “Відродження України – відродження громад”, що був присвячений відновленню України після війни, повідомляє Вечірній Київ.

На зустрічі обговорили концепцію майбутньої відбудови держави, зокрема, її швидкий прорив у технологічному, енергоефективному розвитку. 

“Ми не можемо допустити відновлення радянських підходів і рішень. Потрібно залучити найновіші технології та успішні міжнародні практики. Тільки так ми зможемо відновити зростання ВВП, створити умови для розвитку конкурентної економіки. Та надати людям, які були змушені покинути свої домівки, можливість працювати та гідно жити в Україні”, – стверджує очільник Києва Віталій Кличко.

Президент Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи Леендерт Вербек та міський голова Києва Віталій Кличко із Декларацією про співпрацю. Фото: Олексій Самсонов

Він підкреслив, що процес відбудови повинен бути орієнтованим, перш за все, на потреби місцевих громад. Крім того, цей механізм повинен бути прозорим та зрозумілим для міжнародних партнерів, щоб низка демократичних змін в Україні продовжувалась.

Подальші кроки у відбудові Асоціація міст України буде напрацьовувати спільно з Національною спілкою архітекторів України – на зустрічі вони підписали Меморандум про співпрацю.

 

 

Читайте також

У будівництві нових станцій метро Харкова врахують воєнний досвід – мер міста

ІТ-містечко для креативників збираються звести на Львівщині

БФ “Повернись живим” виставив на торги полотна Марчука та Примаченко, аби допомогти ЗСУ