Комітет Ради не підтримав відставку Ткаченка з посади міністра культури

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики не підтримав відставку Олександра Ткаченка з його посади в МКІП.

Про це йдеться на сторінці комітету у Фейсбук.

“Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики більшістю голосів не підтримав відставку Міністра культури та інформаційної політики Олександра Ткаченка”, – зазначається у повідомленні.

Тепер питання відставки міністра будуть розглядати на засіданні Верховної Ради.

Ткаченко увечері 20 липня повідомив, що подав заяву про відставку через “хвилю непорозуміння щодо важливості культури під час війни”. Напередодні цього ж дня Володимир Зеленський під час свого вечірнього зверненння попросив премʼєр-міністра замінити Ткаченка на посаді міністра культури.

Цьому передувала низка рішень щодо спрямування коштів як-от на завершення будівництва Національного музею Голодомору-геноциду вартістю 500 млн грн та заміна радянського герба на Тризуб на монументі “Батьківщина-мати” за 28 млн гривень (кошти на це виділив приватний великий бізнес), що викликало чимале обурення в суспільстві, оскільки в країні триває війна і такі проєкти, на думку громади, не на часі.

 

 

Читайте також:

Міністр культури Олександр Ткаченко подав у відставку

Часткова декомунізація: у Мінкульті пропонують демонтувати лише Щорса, а коня залишити

Мінкульт позбавив охоронного статусу радянський обеліск місту-герою Києва