Кличко відмовився звільняти очільника Дептрансу КМДА Руслана Кандибора

Мер Києва Віталій Кличко відповів на петицію з вимогою звільнити директора Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Руслана Кандибора.

В листі на автора петиції Олександра Гречка про звільнення Руслана Кандибора мер Віталій Кличко розписав, що поки не має підстав для звільнення підлеглого з посади керівника Департаменту транспортної інфраструктури КМДА.

Водночас в тексті перелічуються заходи, які Дептранс нібито реалізує та планує реалізовувати.

Зокрема, там йдеться про дублювання підземних переходів наземними зі світлофорним регулюванням, реалізації рекомендації Світового банку, подальший розвиток інфраструктури та забезпечення безбар’єрності під час ремонтів та реконструкцій вулиць.

Відповідно Кличко підтримав петицію лише в частині подальшої реалізації всіх вищенаведених заходів, а Кандибора звільняти не став.

“Враховуючи суспільну значимість порушених в електронній петиції питань та зростаючий суспільний запит в умовах триваючої російської агресії, підтримую ініційовану Вами електронну петицію в частині подальшої реалізації заходів із розробки та впровадження механізмів підвищення рівня доступності всіх елементів міської інфраструктури для малобільних груп населення та її розвитку в цілому”, – йдеться в листі міського голови.

За процедурою петиція все одно має і буде розглядатися на транспортній комісії Київради.

В ініціативі “Пасажири Києва” зазначають, що практично ідентичний текст був надісланий заступником Кличка – Миколою Поворозником у відповідь на декларацію Київського форуму сталої мобільності 2023, де йшлося про вимогу звільнити Руслана Кандибора та наведено перелік інших вимог для покращення роботи комунального транспорту, розвитку велоінфраструктури та безбар’єрного середовища.

 

Читайте також:

Кияни створили петицію про негайний ремонт “однієї з найгірших вулиць міста”

Як діяти, коли приватний бізнес порушує міський благоустрій. Кейс Ігоря Райкова на прикладі вулиці Шота Руставелі

У Варшаві цьогоріч знесуть чотири пішохідні мости і облаштують наземні переходи