Відповідне звернення 1 листопада зареєстрував Владислав Куява на сайті Київської міської ради.
“Запуск мережі Wi-Fi в метро – це не тільки забезпечення комфорту киян під час поїздки, але і можливість залишатися на зв’язку з рідними, що особливо актуально під час повітряної тривоги, де тисячі людей ховаються в метрополітені”, – пояснює доречність ініціативи автор петиції.
Пан Владислав зауважує. що мобільний інтернет не витримує пікового навантаження під час масштабних повітряних тривог або зникає від час аварійних відключень електроенергії. Тому таким чином кияни могли б отримати додатковий спосіб зв’язку.
“До того ж обладнання (кабелі, Wi-Fi роутери та ін.) все ще знаходиться на станціях”, – підсумовує киянин.
За майже дві доби вдалось зібрати понад 1300 підписів із 6 тисяч необхідних.
Фото на головній: Zoya Shu / AP
Читайте також
Кияни вимагають вимикати освітлення білбордів у період стабілізації роботи енергосистеми – петиція
Безкоштовні туалети на станціях метро. Влада відповіла на петицію киян
