На Київському Пасажі облаштовують муніципальний паркомайданчик

14 грудня комунальні служби демонтовують антипаркувальний болард на Хрещатику на в’їзді до історичної будівлі та роблять паркувальну розмітку

Як повідомила для PRAGMATIKA.MEDIA прессекретарка заступника голови КМДА Костянтина Усова Міла Шикота, місце біля Пасажу перетворюють на муніципальний майданчик для паркування, аби припинити діяльність “чорних” паркувальників.

Джерело: facebook.com/usov.ua/posts

За її словами, несанкціоноване паркування біля історичної будівлі на Хрещатику діє вже давно. Із водіїв нібито нелегально беруть по 200 грн/год, у той час як на офіційному майданчику сплачують по 35 грн.

Джерело: facebook.com/usov.ua/posts

Для того, щоб автомобілі не виїжджали на Хрещатик, встановлено антипаркувальні стовпчики, пише на сторінці у Facebook Костянтин Усов. Залишати автівки можна буде з одного боку – там, де є синя розмітка. Інша сторона залишиться вільною. Оплата здійснюватиметься лише безготівковим шляхом через Київ Цифровий. Також він вважає, що Пасаж міг би стати гарною пішохідною зоною.

Нове бачення Пасажу від “Агентів змін”
Нове бачення Пасажу від “Агентів змін”

Два роки тому дослідники міського простору “Агенти змін” спільно з Zeitgeist Design запропонували проєкт “Нове бачення Пасажу”, аби перетворити його на публічний простір. Зокрема, на їхню думку, потрібно зрівняти пішохідну та проїжджу частини, розробити дизайн-код до вимог, рекомендацій щодо оформлення рекламних вивісок в центрі Києва.

Нове бачення Пасажу від “Агентів змін”

Нове бачення Пасажу від “Агентів змін”

Після змін, відповідно до проєкту, історичне місце стане не тільки естетично привабливішим, але і зручнішим для проведення різних подій: виставок, концертів, святкувань.

 

Джерело титульного фото: kyivtoyou.com