“Київська Мадонна в метро” здобула звання кращої квіткової композиції у столиці

/ Події /

У Києві підбили підсумки конкурсу на кращу квітково-патріотичну інсталяцію, який організували Управління екології та природних ресурсів КМДА спільно з КО "Київзеленбуд".

Від 8 по 22 червня містяни голосували за композиції ландшафтного дизайну, які розповідали про українську символіку, сучасні історії та меми часів війни. 

За підсумками конкурсу, звання кращого квіткового проєкту здобула клумба “Київська Мадонна з немовлям”. Вона отримала 42% голосів, повідомили у КО “Київзеленбуд”.

Переможцям вручили графічний планшет, який має покращити роботу ландшафтних дизайнерів у майбутньому. Фото: Вечірній Київ

“Гадаю, що перемога за “Мадонною” не лише тому, що це справді якісна й красива робота. Ця інсталяція – присвята кожній українській мамі. Захистити дітей від війни – ось що важливо для кожної матері, незалежно від того, дитині кілька місяців чи вже 30 років і він чи вона тримає фронт. Наші квіти – це найменша подяка, яку ми можемо їм висловити”, – зазначає генеральний директор держустанови Олексій Король. 

Дизайнерка інсталяції Леся Галенко. Фото: Вечірній Київ

Серед номінантів також були – “Привид Києва”, “Марка про рускій корабль”, “З “Мрією” в серці”, вишитий рушник та емблема ЗСУ.

Привітати переможців прийшла Тетяна Блізняк – молода мама, яка стала прототипом зображення “Київська Мадонна в метро”. Фото: Вечірній Київ

Для інсталяції “Київська Мадонна в метро”, що розташована на вулиці Вадима Гетьмана, озеленювачі КП УЗН Солом’янського району використали 1,5 тонни мармурової крихти та висадили 37 тисяч квітів.

Привітати переможців прийшла Тетяна Блізняк. Фото молодої мами, яка годує немовля, стало прототипом зображення “Київської Мадонни”, яке облетіло увесь світ.

 

 

Читайте також

“Сад, що не горить”. На RHS Hampton Court представлять ландшафтний проєкт від українців

У Відні реконструювали площі, аби зробити простір влітку менш спекотним

У столиці Ісландії біля посольства росії відкрили сквер “Київ”