Київрада не розгляне створення заказника “Протасів Яр” на наступному засіданні – громада обурена

/ Ландшафт /

Врятувати зелену зону столиці прагнув убитий росіянами український активіст і воїн Роман Ратушний.

Про це повідомили представники громадської організації Захистимо Протасів Яр на сторінках у соцмережах.

14 липня має відбутись сесія Київради, на якій збираються винести проєкти рішень щодо земельних питань, які мали розглянути ще до повномасштабного вторгнення росії. Серед них і скасування незаконних змін до генплану щодо ділянок Протасового Яру, на території яких має бути облаштований заказник. 

Утім, це питання до порядку денного не внесли, хоча проєкт рішення зареєстрували ще восени минулоріч:

“Проект цього рішення зареєстрували ще в листопаді 2021 року. А після нищівних перемог громади в судах, де остаточно визнали недійсним незаконний договір суборенди у Протасовому Яру, сформували і узгодили пропозиції до цього проекту. У цьому процесі активно брав участь Роман Ратушний.

І тепер після того, як Рому вбили російські покидьки, Київрада намагається “забути” поставити на голосування рішення, яке має втілити справу його життя?”.

Тому кияни й активісти вимагають включити проєкт рішення про створення заказника на обох схилах Протасового Яру разом із поданими й узгодженими пропозиціями до порядку денного найближчого засідання.

“Внесення проекту рішення щодо створення ландшафтного заказника у порядок денний Київради і його голосування безпосередньо залежить від мера Києва Віталія Кличка, голів усіх фракцій і депутатських груп, а також від кожного депутата Київради персонально”, – йдеться в публікації, де небайдужих закликають долучитись до розголосу, розповсюдити інформацію у соцмережах та звернутись персонально до депутатів.

 

 

Читайте також

“Був першим і ніколи не проявляв страху”. На війні загинув активіст Роман Ратушний

У Києві хочуть перейменувати вулицю Волгоградську на честь активіста Романа Ратушного

Мінкульт запустив опитування щодо подальшої долі герба СРСР на щиті монумента “Батьківщина-Мати”