Харківська школа архітектури запрошує на лекцію Райнера Геля “Дослідження Типологій Майбутнього”

/ Події /

У Харківській школі архітектури відбудеться лекція від берлінського архітектора, професора і дослідника Райнера Геля про типології майбутнього.

Вивчення архітектурних типологій пройшло розвиток від спроб упорядкувати елементи будівель, описати стилі та звʼязати  форму з функцією до комплексної дисципліни, що розглядає архітектуру крізь впливи соціокультурних, економічних, технологічних, кліматичних та інших факторів. Ця дисципліна є ключовою частиною освітньої програми ХША.

В своїй лекції Райнер Гель «Investigations in Future Typologies» розповість про цю дисципліну в цілому, а також про методи і підходи до вивчення і розробки типологій, які він використовує в рамках архітектурної освіти і в своїх дослідницьких та експериментальних дизайн проєктах.

Райнер Гель. Фото: з відкритих джерел

Через розповідь про розробку магістерської програми з архітектурних типологій, яку він очолює в ТУ Берлін, професор Гель розкаже, чому саме цей напрямок важливий і як саме в роботі з типологіями він шукає рішення комплексних задач, що стоять перед архітекторами та містопланувальниками сучасності.

Лекція відбудеться 8 травня о 18:30 за адресою: м. Львів, вул. Кубійовича 35А, Студійний простір ХША.

Подія відбуватиметься англійською мовою, буде доступна онлайн-трансляція. Участь безкоштовна. Реєстрація – за посиланням.

Читайте також:

Віддзеркалення блискучих вод Босфору: в Стамбулі відкрився Музей сучасного мистецтва

В Дубаї зведуть першу в світі мечеть, надруковану на 3D-принтері

Проєкт відновлення простору навколо Будинку культури в Охтирці від студенток-урбаністок: візуалізації