Керівника “Київміськбуду” відсторонили від обов’язків, у компанії проведуть аудит

Керівника будівельної компанії "Київміськбуд" Ігоря Кушніра тимчасово відсторонили від виконання обов'язків через проведення аудиту діяльності компанії.

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.

“На мою вимогу відбулося спільне засідання Наглядової ради та Правління ПрАТ «Київміськбуд», де було ухвалене рішення про проведення аудиту діяльності компанії із залученням однієї з провідних міжнародних аудиторських фірм. На цей час керівник «Київміськбуду» Ігор Кушнір відсторонений від виконання обовʼязків”, – йдеться в повідомленні міського голови у телеграм-каналі.

За його словами, наразі працює тимчасова контрольна комісія, яку створили депутати Київради. Вона має надати результати перевірки діяльності ПрАТ “Київміськбуд” та її керівництва.

Наглядова рада доручила “Київміськбуду” продовжувати здійснювати діяльність щодо виконання зобов’язань перед інвесторами, додав Кличко.

Зазначимо, що ймовірно відсторонення пов’язано з кількома резонансними розслідуваннями, які днями опублікували журналісти Bihus.info. Зокрема, йшлося про те, що у травні цього року Ігор Кушнір разом із дружиною підкорив Еверест. Покинув територію України він із довідкою про інвалідність.  3 липня журналісти також виявили розкішну віллу на Лазурному узбережжі, що оформлена на французьку фірму, яку три роки тому придбала компанія дружини Кушніра.

Кушнір понад 10 років обіймає посаду керівники “Київміськбуду”. Компанія на 80% належить Києву.

 

 

Читайте також:

“Ковальська” подала в суд на активіста Дмитра Перова через будівництво на Жилянській – PRAGMATIKA.MEDIA – Україна, Київ

Київрада та адвокати Ратушного виграли апеляцію щодо землі у “Протасовому Яру” – PRAGMATIKA.MEDIA – Україна, Київ

Тільки три з 22 постраждалих під час окупації обʼєктів Ірпеня отримали умови для відновлення – PRAGMATIKA.MEDIA – Україна, Київ