Про це стало відомо з соцмереж кав’ярні.
Перший вибух зовсім поруч з кав’ярнею стався ще в березні 2022 року. Черговий великий обстріл трапився вже наприкінці 2023 року. У двох випадках найбільше постраждали фасадні вікна кав’ярні.
Наразі Brewsell вже повернулися до роботи. Відновлювати кав’ярню вони планують власними коштами.
Нагадаємо, вранці і вдень 8 липня росіяни здійснили чи не наймасованішу ракетну атаку на Україну. Ракети поцілили по різним об’єктам у Києві, Дніпрі та у Кривому Розі. Зокрема у столиці зафіксовано падіння уламків у семи районах.
Читайте також:
Одна з будівель лікарні “Охматдит” майже повністю зруйнована — Кличко
Лікарня “Охматдит”, Київ, Дніпро, Кривий Ріг: масована ракетна атака росіян 8 липня та її наслідки
РФ атакувала Дніпро дронами та ракетами, є загиблі та поранені
