Joyf презентує колекцію вуличних меблів TUbe від Ростислава Сорокового

/ Дизайн /

Стільці, столи та лави з алюмінію доступні у чотирьох кольорах.

Основною концепцією колекції TUbe є чистий, лаконічний та екологічний дизайн. Представники бренду Joyf розповідають, що колірна гамма та грайливі округлі форми підкреслюють їхню філософію – це все про відпочинок. Об`єднує всі моделі естетичний елемент – опущений центральний модуль, що дозволяє зручно переміщати меблі.

Колекція складається з шести предметів: стілець, кавовий столик, барний стілець, барний стіл, лава, обідній стіл.

Колекція вуличних меблів складається з шести предметів. Зображення: Joyf

Дизайнером колекції TUbe став Ростислав Сороковий. Він займається дизайном понад 7 років і спеціалізується на створенні інтер’єрів, меблів та освітлення.

Сороковий здобув перемогу у дизайн-конкурсах Industart Design Award 2019 та The Very Best Of Ukrainian Design 2020, а також був учасником Paris Design Week 2021 та Barcelona Design Week 2022.

Дизайнер Ростислав Сороковий. Зображення: Joyf

«Я надаю перевагу чистому та естетичному дизайну. Основні принципи моєї роботи – це простота, корисність та емоційність, яку може надати дизайн. Я переконаний, що дизайнер повинен надавати сенсу всьому, що створює, дотримуватися відповідального, екологічного підходу до виробництва та шукати натхнення в повсякденному житті», – каже Ростислав.

Зображення: Joyf

Зображення: Joyf

Зображення: Joyf

Меблі колекції TUbe виготовлені з алюмінію та доступні у чотирьох кольорах. Предмети можна використовувати для облаштування закладів індустрії гостинності, громадських місць, просторів навколо житлових будинків.

Зображення: Joyf

«Як бренд, ми рухаємося до свідомого та екологічного виробництва, тому всі вироби виготовляються з алюмінієвої труби, зігнутої в однаковому радіусі. Алюміній з порошковим покриттям – міцний та стійкий до впливу середовища, не іржавіє, потребує незначного обслуговування», – пояснюють вибір матеріалу представники бренду. 

Український бренд дизайнерських меблів Joyf було засновано в 2015 році, тоді ж створено першу колекцію пуфів.

 

 

Читайте також

Проєкт дизайнерки інтер’єру Катерини Чуріної отримав міжнародну премію International Design Awards 2022

“Нові ідеї, що народжують майбутнє”. Презентація конкурсу для дизайнерів й архітекторів U-TOUCH

У Литві створять для українських бійців на фронті 30 тисяч збірних ліжок