Який вигляд матиме новий готель у центрі Львова. Результати архітектурного конкурсу

/ Події /

У Львові обрали переможця конкурсу на краще архітектурне рішення з реконструкції історичної будівлі на проспекті Свободи, 11, аби перетворити її на готель.

Проєкт передбачатиме реставрацію фасадів споруди та збереження її автентичного вигляду, однак з прибудовою ще одного поверху та тераси, пише ZAXID.NET.

Триповерхова споруда стане продовженням двох частин Grand Hotel та об’єднає головний корпус на просп. Свободи та новозбудовану частину готелю на вул. Дорошенка.

Такий вигляд має споруда нині. Фото: Aeou

Такий вигляд споруда матиме після реконструкції. Візуалізація: Replus bureau

Дозвільні документи на реставрацію готелю у 2021 році отримала дочка львівського бізнесмена Григорія Козловського, якому належить Grand Hotel, Софія Максимець.

Історична будівля стане продовженням двох частин Grand Hotel. Візуалізація: Replus bureau

Згідно з рішенням виконкому, напередодні інвестори оголосили архітектурний конкурс. Його результати оприлюднили 7 липня. Переможцем стала львівська архітектурна студія Replus bureau.

Дах будівлі нині. Фото: contest.com.ua

Такий вигляд матиме дах після реконструкції. Візуалізація: Replus bureau

Майбутня тераса. Візуалізація: Replus bureau

Загалом у конкурсі брали участь 27 проєктів. Призовий фонд – становив мільйон гривень. За найкращий проєкт пропонували винагороду у 500 тисяч грн. Автори пропозицій, що зайняли друге й третє місце, отримали триста та двісті тисяч гривень відповідно. 

Архітектурне рішення, що посіло друге місце. Візуалізація: rd architectural group

Проєкт реконструкції, якому присвоїли третє місце. Візуалізація: Олесь Лужецький, Михайло Сенів, Владислав Гаврецький, Назар Лупиніс, Нестор Шевченко, Сабіна Кондакова

Варто зазначити, що споруду, у якій планують облаштувати готель, звели у 1882 році за проєктом Емануеля Галля. Вона є місцевою пам’яткою архітектури у стилі історизму.

 

 

Читайте також

У Львові відновили історичні двері з фасетованим склом

Tonkin Liu виконає капітальну реконструкцію одного з найбільших лондонських скверів

Унаслідок російського чергового обстрілу зруйновано дві архітектурних пам’ятки Харкова