Який вигляд мають 10 найновіших станцій метро зі всього світу — збірка Dezeen

У Лондоні відбулось відкриття найбільшої гілки метро, яке має назву Elizabeth line. Проєкт її будівництва, що почався у 2009 році, передбачає сполучення столиці Великобританії з її передмістям. Довжина підземної залізничної лінії нині складає 118 кілометрів.

Але Лондон не єдине місто, яке оновило мережу метрополітену з початку 2000-х, пише Dezeen та ділиться фото десяти станцій метро, ​​спроєктованих за останні роки архітекторами з усього світу.

 

Elizabeth Line, Великобританія

Elizabeth Line. Фото: Crossrail/Transport for London

Elizabeth line. Фото: Crossrail/Transport for London

На гілці метро Elizabeth line створили 10 нових центральних станцій, спроєктованих архітектурними студіями, серед яких – Aedas, Hawkins\Brown, Wilkinson Eyre і Allies and Morrison.

Проєкт адаптували до вимог, що пов’язані з функціональністю та безпекою. До прикладу, повороти станцій слідують за плавною кривою тунелів потягів, аби зменшити ризик зіткнень між пасажирами.

 

Line 9, Китай

Line 9. Фото: CHAPA

Line 9. Зображення: dezeen.com

Архітектурні студії J&A і Sepanta Design розробили проєкт зі створення 13 станцій однієї з гілок метро у китайському місті Ченду.

Підземна залізнична станція довжиною у 22 кілометри виконана за допомогою плавних форм і ліній, натхненних місцевою флорою та фауною. Зокрема, дизайн станції Jincheng Avenue нагадує квіти лотоса.

 

Станція Orienktaj, Данія

Orienktaj station. Фото: Rasmus Hjortshøj

Orienktaj station. Фото: Rasmus Hjortshøj

Спільно з інженерною фірмою Arup архітектурне бюро Cobe реалізували проєкт зі зведення двох станцій метро у рамках розбудови прибережжя Копенгагену.

Одна з них – наземна та має символічний дизайн. Її контур відтворює силуети, подібних до кранів та контейнерів-доків, які стоять на березі біля водойми.

 

Doha Metro, Катар

Станція Doha Metro. Фото: Hufton and Crow

Станція Doha Metro. Фото: Hufton and Crow

37 склепінчастих станцій для метро у Катарі розробили голландська архстудія UNStudio разом із Департаментом архітектури залізниці міста. Концепція проєкту полягала у дотриманні стилістики традиційної архітектури Катару та його історії з урахуванням сучасного бачення міста.

 

Станції Noord/Zuidlijn, Нідерланди

Станції Noord/Zuidlijn. Фото: Jannes Linders

Станції Noord/Zuidlijn. Фото: Jannes Linders

Голландська фірма Benthem Crouwel Architects спроєктувала сім станцій для лінії метро Noord/Zuidlijn в Амстердамі, дві з яких наземні. 

Аби підтримувати зовнішній вигляд кожної з них, у дизайні застосовували такі матеріали, щоби їх було легко чистити та замінювати. Водночас завдяки скляним прозорим просторам створили відчуття безперервного громадського простору.

 

Vaughan Metropolitan Centre, Канада

Станція Vaughan Metropolitan Centre. Фото: Shai Gil

Станція Vaughan Metropolitan Centre. Фото: Shai Gil

Vaughan Metropolitan Centre, розроблена Grimshaw Architects, – це вузол, що сполучає метро з маршрутами експрес-автобусів та іншого наземного транспорту.

Її особливість полягає в екстер’єрі, який допомагає розкрити стиль інтер’єру. Незвичайна, але гармонійна форма фасаду станції схожа на металевий панцир гігантського броненосця. Завдяки дзеркальному даху архітектори досягли ефекту рівномірного розподілу природного та штучного світла по всьому простору.

 

The Wilhelm-Leuschner-Platz S-Bahn, Німеччина

Станція The Wilhelm-Leuschner-Platz S-Bahn. Фото: Stefan Müller

Станція The Wilhelm-Leuschner-Platz S-Bahn. Фото: Stefan Müller

Скляні блоки з підсвічуванням простягаються вздовж 40-метрового тунелю, який веде до станції метро в Лейпцигу, створеної швейцарським архітектором Максом Дадлером. 

Кожен із блоків, що формують стіни, закріплений на металевому каркасі, підсвічений ззаду та вставлений у бетонну раму. Таким чином платформа здається абсолютно безшовною.

 

The Angle Lake Transit Station and Plaza, США

The Angle Lake Transit Station and Plaza. Фото: Benjamin Benschneider and Brooks + Scarpa

The Angle Lake Transit Station and Plaza. Фото: Benjamin Benschneider and Brooks + Scarpa

Каліфорнійська архстудія Brooks + Scarpa огорнула транзитний центр Сіетла у яскраво-блакитний фасад, що нагадує хвилю моря. Для цього вони використали 7500 алюмінієвих панелей, які поєднали шляхом з’єднання двох кривих серією прямих ліній.

З-поміж того, що тут розташовані торгові й громадські простори, споруда функціонує також як наземна станція однієї з гілок метро.

 

Toronto-York Spadina Subway Extension, Канада

Toronto-York Spadina Subway Extension Project. Фото: Wade Zimmerman

Toronto-York Spadina Subway Extension Project. Фото: Wade Zimmerman

У рамках реалізації проєкту розширення метро в Торонто-Йорку британський архітектор Вілл Олсоп створив дві станції – Pioneer Village і Finch West.

Їхня особливість полягає у поєднанні казкових та індустріальних мотивів, які відтворюються у консольних крівлях, полірованих бетонних внутрішніх стінах та характерних яскравих кольорах.

 

Станції M4 metro line, Угорщина

Станція M4 metro line. Фото: Tamás Bujnovszky

Перехресні бетонні балки укріплюють викопні стіни двох нових станцій, які були додані до мережі метро в Будапешті місцевою студією Spora Architects.

На обох станціях використовувався метод будівництва “вирізати і накрити”, при якому простори були викопані зверху донизу, що дозволило архітекторам ввести денне світло з поверхні на найглибші рівні.

 

 

Читайте також

Україна розпочне будівництво якісного залізничного сполучення з ЄС

На маршрути Києва вийдуть три нових трамваї

“До росії нах*й”. Укравтодор продає славнозвісний дорожній знак, аби допомогти ЗСУ