Як зробити кожен куточок дому комфортним? Нова книга з порадами від ArtHuss

/ Інтер'єр /

Видавництво ArtHuss готує до друку книгу «Дизайн добробуту» від сертифікованої експертки з кухонного дизайну Джеймі Ґолд. Це практичний посібник з оптимізації оселі для здоров’я, комфорту та щастя. Авторка розгладяє кожну кімнату та радить, що можна змінити, аби перебування в домі було комфортним.

Якщо правильно організувати простір та продумати дизайн із урахуванням ваших потреб, перебування в оселі може сприяти поліпшенню здоров’я: від посилення імунітету до заохочення правильно харчуватися.

Авторка книги «Дизайн добробуту» описує, як та які прості зміни вдома покращують самопочуття протягом дня. Нині видання особливо актуальне, адже через пандемію багато людей почали проводити більше часу в оселі на карантині чи під час самоізоляції. Отож, виникає потреба організувати свій простір, пристосувати його для комфортного перебування.

Книга «Дизайн добробуту»

Книга описує кожен куточок дому – такий підхід до структурування «кімната за кімнатою» допомагає читачам зорієнтуватися. Адже великі і складні теми авторка розділяє на невеликі окремі проєкти, які можна виконати самостійно у вільний час. 

Джеймі Ґолд — професійна консультантка з wellness-дизайну, що концентрується саме на аспектах добробуту та самопочуття вдома. Design Hounds назвали її найбільш впливовою фахівчинею у сфері здорового способу життя у 2020-му році. Книга «Дизайн добробуту» стала підсумком багаторічного практичного досвіду роботи.

Авторка книги «Дизайн добробуту» описує, які прості зміни вдома покращують самопочуття протягом дня

Зокрема, читачі дізнаються, як покращити доступність та організованість на кухні, аби пришвидшити процес готування та змінити раціон на корисніший. Або як легко виправити систему вентиляції, щоби полегшити симптоми астми чи алергії, як оптимізувати свій домашній офіс, щоб усунути біль у спині, шиї та стопах. Читачі зможуть навіть удосконалити ванну та душову кімнату так, щоби захотити себе більше займатись фітнесом. 

Ділимось фрагментом новинки із дозволу видавництва:

Фрагмент із книги «Дизайн добробуту»

Фрагмент із книги «Дизайн добробуту»

Фрагмент із книги «Дизайн добробуту»

Фрагмент із книги «Дизайн добробуту»

Фрагмент із книги «Дизайн добробуту»

Фрагмент із книги «Дизайн добробуту»

Це інформативна книга, наповнена дієвими практичними ідеями для дому. За допомогою порад Джеймі Ґолд, читачі зможуть реалізувати недорогі покращення оселі. Навіть якщо здається, що в будинку чи квартирі нарешті завершено ремонт і ніби все ідеально, видання переконає, що організувати побут можна ще більш комфортно. 

Книга «Дизайн добробуту» доступна для попереднього замовлення на сайті ArtHuss.

◉ Нагадаємо про ще одну новинку від видавництва: Як створювати стильні чорно-білі інтер’єри? ArtHuss презентує нову книгу про дизайн