Як створювати стильні чорно-білі інтер’єри? ArtHuss презентує нову книгу про дизайн

/ Інтер'єр /

У видавництві ArtHuss поповнення серед книг про дизайн інтер’єру. Друком вийшло видання дизайнерки Гіларі Робертсон «Монохромна оселя. Вишукані інтер’єри в чорному та білому», що охоплює різні стилі: від мінімалізму до еклектики.

Авторка книги Гіларі Робертсон почала свою кар’єру як журналістка, спершу вона писала про моду і дизайн, проте зрозуміла, що їй більш цікаво досліджувати інтер’єри. А саме те, як зробити їх гармонійними та сильними, тож разом з Canvas Home та Bloomist вона створювала елементи декору.

Темою книги «Монохромна оселя» стали стали чорно-білі інтер’єри: вона прагне розвінчати міф про те, що це нудно та не дає простору для фантазії. Гіларі Робертсон описує невеличкі деталі, які роблять монохромні інтер’єри більш привабливими і те, як всього два кольори можуть пасувати не лише мінімалістичним та модерним інтер’єрами, але й класичним чи еклектичним.

Зміст у книзі «Монохромна оселя»

У першому розділі «Монохромної оселі» Гіларі Робертсон аналізує п’ять різних монохромних палітр та демонструє мудборди, які створять різні ефекти у дизайні: біле та чорне, різноманіття сірого, відтінки світлого, темні барви та усі ці поєднання. Далі авторка представляє різні підходи до створення дизайну: з акцентом на темному чи світлому, залежно від типу кімнат і ваших вподобань.

Книга «Монохромна оселя»

Гіларі Робертсон відвідує надихаючі оселі художників, архітекторів та дизайнерів по всьому світу: Лондон, Париж, Копенгаген, Швеція, Нью-Йорк. Читачі поглянуть, як у різних країнах ставляться до монохромних інтер’єрів та які засоби декорування використовують, щоб зробити такі простори максимально унікальними та неповторними.

Із дозволу видавництва публікуємо частину видання:

Книга «Монохромна оселя». Сторінка 81

Книга «Монохромна оселя». Сторінка 82

Книга «Монохромна оселя». Сторінка 83

Книга «Монохромна оселя». Сторінка 84

Книга «Монохромна оселя». Сторінка 85

Книга «Монохромна оселя». Сторінка 86

Книга «Монохромна оселя». Сторінка 87

Книга «Монохромна оселя». Сторінка 88

Книга «Монохромна оселя». Сторінка 89

Книга «Монохромна оселя». Сторінка 90

Книга буде корисною як дизайнерам, аби поповнити свою галерею візуальних образів та ідей, так і усім, хто планує ремонт чи просто хоче декорувати своє житло.

Видання «Монохромна оселя» можна замовити тут.