Ізраїльські інвестори збудують у Бучі сучасний спортивний комплекс

Група ізраїльських інвесторів, які працюють у сфері нерухомості, очолюють будівництво сучасного спортивно-розважального комплексу у Бучі вартістю в 1,2 млн доларів. 

Про це повідомляє The Jerusalem Post.

«Як і багато інших міст України, Буча також перебуває в розпалі реконструкції та має приплив міжнародних бюджетів. Проте фінансування не вистачає. Багато міст країни не в змозі впоратися з відновленням збитків самостійно, і їм потрібна допомога підприємницьких компаній”, – зазначив Алекс Сотовскі, ізраїльський бухгалтер, який спеціалізується на розвитку бізнесу та фінансовому управлінні для ізраїльських компаній, що працюють в Україні.

Майбутній заміський клуб у Бучі розмістять у новому сучасному комерційному центрі, який був зведений у місті два роки тому. У заміському клубі будуть такі зручності як басейни з підігрівом для дітей, окремий басейн для немовлят, спа-зона з роздягальнями, джакузі, сауна, спеціалізовані приміщення для різних видів спорту, тренажерний зал, зона функціонального відпочинку, комплекс бойових мистецтв і центр захоплюючої активності для дітей.

Комплекс площею 2700 квадратних метрів має відкрити свої двері для відвідувачів вже цього літа.

 

 

Читайте також:

У Ворзелі на місці зруйнованого окупантами садочка «Ластівка» збудують новий: візуалізації

У Ворзелі почали будівництво модульного містечка за проєктом balbek bureau

У Бучі вирішили не перейменовувати вулиці Булгакова та Гоголя