Італійське містечко пропонує доплатити 150 євро до оренди новоспечених мешканців

Італійське містечко Мантуя бореться з демографічною кризою та намагається заохотити молодих людей переїздити до міста. В якості заохочення пропонується доплата до оренди житла у розмірі 150 євро.

Про це пише видання The Mayor.

Ще в епоху Відродження це була процвітаюча столиця ломбардського герцогства, яке вирізнялося своїм мистецьким і культурним середовищем. З 2008 року його історичне місто занесене до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО на знак визнання його важливості для розвитку італійської культури епохи Відродження.

Однак перехід від славетного минулого до сьогодення показує, що там ситуація дещо сумніша. Народжуваність різко падає, а це означає, що в майбутньому місцева економіка не буде розвинутою, оскільки вона стане перевантаженою людьми пенсійного віку.

Фото: Мантуя

“Нам потрібно збільшити кількість постійного населення протягом наступних кількох років, збільшуючи кількість людей, які працюють і приносять прибуток, щоб дозволити муніципалітету керувати державними витратами на соціальне забезпечення”, — пояснив мер міста Маттіа Палацці.

Саме тому міська рада виділила близько 400 000 євро, щоб роздати гранти 100 новим мешканцям, які бажають переїхати до міста та зробити його місцем свого довгострокового проживання.

Гроші будуть спрямовані на допомогу таким людям в оплаті оренди, а внесок міста становитиме 150 євро щомісяця. Щоб мати право на фінансову допомогу, бажаючі повинні підписати договір оренди принаймні на рік.

 

 

Читайте також:

У Римі відкрили для туристів площу, де вбили Гая Юлія Цезаря

На фінському острові організували туристичний простір, вільний від Інтернету

Відень вчергове визнано найкращим містом для життя у світі