IT Step School виділила 15 млн грн для навчання дітей військовослужбовців у приватних школах

/ Україна /

Подати заявку на безкоштовне навчання можна до 17 жовтня.

За даними Генштабу ЗСУ станом на 1 вересня в Україні постраждали понад 2405 закладів освіти, з них 270 – повністю зруйновані. Це спричинило переповнення навчальних класів на початку нового навчального року у багатьох школах країни, особливо в західних і центральних областях, куди було переміщено найбільшу кількість сімей із дітьми шкільного віку зі всієї України.

Фахівці вважають, що однією з найбільш психологічно-вразливих категорій учнів наразі є діти, чиї батьки нині перебувають на фронті, в зоні бойових дій. Постійні переживання за них негативно впливають на навчальний процес, через що знижується увага та страждає успішність учнів.

Навантаження на вчителів також зростає, що суттєво знижує якість освіти. Одним із рішень для розвʼязання проблеми є ефективний перерозподіл учнів поміж навчальними закладами, зокрема і приватними.

Допомогти в вирішенні цієї ситуації зголосилися у всеукраїнській мережі приватних загальноосвітніх шкіл України IT Step School, що виділила 15 мільйонів гривень на навчання дітей військовослужбовців. Метою проєкту є підтримка дітей у здобутті якісної освіти, а також їхніх батьків, які зараз боронять державу на війні.

Діти військовослужбовців отримають змогу навчатись у приватних школах 12-ти українських міст безкоштовно. Фото: Дмитро Муравський

Пройти безплатне навчання й здобути освіту за виділені кошти зможуть близько 130 дітей у 11 містах України, де представлені філії ліцензованої загальноосвітньої школи IT Step School: Київ, Луцьк, Рівне, Львів, Івано-Франківськ, Полтава, Житомир, Дніпро, Кривий Ріг, Запоріжжя, Одеса, Кременчук.

На сьогодні навчальна програма школи доступна в основному для учнів з 5-го по 11-й класи, але в чотирьох закладах мережі вже діє програма і для початкових класів.

Учні, які візьмуть участь у безкоштовній програмі допомоги, отримають повний доступ до всіх занять та всіх навчальних матеріалів. Навчання буде проходити із поглибленим вивченням IT-спеціальностей, а також мов, крім англійської, – китайської, іспанської, німецької, польської та французької – на вибір.

Додаткова увага у приватних школах приділятиметься ІТ-тематиці та поглибленому вивченню іноземних мов на вибір. Фото: Дмитро Муравський

Під час уроків в школі особливу увагу приділятимуть психологічному комфорту дитини. У кожній філії школи є надійне укриття, обладнане всім необхідним.

“Під час війни ми не можемо залишитись осторонь і робимо все, що в наших силах, як приватної школи, для того, щоб маленькі українці могли відвідувати безпечні очні заняття і здобувати якісну освіту, поки їхні батьки здобувають для нас мир. Ми є найбільшою мережею приватних шкіл в Україні, тож будемо раді бачити серед своїх учнів дітей наших воїнів”, – зазначив Дмитро Корчевський, доктор педагогічних наук, засновник IT Step School.

Подати заявку на безоплатне навчання можна за посиланням.

Збір анкет пройде до 17 жовтня включно, а початок навчання запланований на 7 листопада цього року. Проєкт передбачає навчання дітей військовослужбовців до кінця навчального року – червня 2023.

 

 

Читайте також

Український стенд вперше презентували на найбільшій міжнародній виставці мармуру в Італії

Французька компанія відбудує військове містечко в Гостомелі

Італійський фонд відремонтує квартири понад тисячі ірпінців