Ірландські девелопери зведуть на Львівщині завод на 600 робочих місць

/ Події /

Напередодні ірландська компанія з виробництва теплоізоляції та будівельних матеріалів Kingspan заявила про намір створити в Україні кампус будівельних технологій.

Нині стало відомо, що його будуватимуть у Львівській області, повідомили в місцевій ОВА. Kingspan інвестує у нове виробництво 200 мільйонів євро та планує забезпечити близько 600 робочих місць. 

У планах девелопера – звести 5-6 заводів, для яких наразі шукають ділянку площею 40-50 гектарів. На обраній території облаштують виробництво мінеральної вати, яке потребує поблизу доступ до значних запасів відновлювальної енергії. 

Крім того, ділянка повинна мати доступ до водопроводу, газопроводу, головної магістралі й залізничної мережі. Земля може перебувати як у комунальній, так і в приватній власності. Щодо локації – вона має бути на заході регіону, поблизу кордону.

Компанія спеціалізується на впроваджені енергоефективних рішень в архітектурі. Проєкт Лікарні Фіони Стенлі з ізоляційними плитами, що зберігають тепло. Фото: kingspan.com

Пропозиції можна надсилати на еmail [email protected] або у приватні повідомлення на номер +380 99 45 82 732. 

Варто зазначити, що Kingspan – світовий лідер у сфері ізоляційних і енергоефективних будівельних рішень. Компанія має 198 виробництв по всьому світу, де працюють понад 19 тисяч робітників.

 

 

Читайте також

Поблизу Києва зведуть сміттєпереробний завод

Вимушений переселенець із Луганщини власноруч зводить екологічні будинки на Хмельниччині

На Чернігівщині відновили більшість мостів, зруйнованих унаслідок обстрілів