Інвестори “Кремнієвої долини” планують збудувати нове місто в Каліфорнії, однак не все так просто

Група інвесторів під назвою Flannery Associates планують створити нове місто "California Forever", що викликало інтерес у ФБР.

Про це пише Dezeen.

Flannery Associates створена з відомих інвесторів Кремнієвої долини. В їхніх планах створити місто, в якому розмістяться зручні для прогулянок райони, функціонуватиме надійна транспортна система, яке живитиметься власною енергією та створить багато робочих місць.

Візуалізація: California Forever

На візуалізацях “California Forever” виглядає доволі барвисто, однак проєкт викликав хвилю обурення як серед мешканців і місцевої влади округу Солано, так і серед ФБР. Інтерес останніх обумовлений купівлею землі поблизу баз Повітряних сил США.

Візуалізація: California Forever

Так, група інвесторів почали активно скуповувати сільськогосподарські угіддя, площа яких наразі сягає понад 20 тисяч гекратів. Таким чином компанія стала найкрупнішим землевласником в окрузі.

Візуалізація: California Forever

Деталі планів, зокрема конкретне місце розташування міста чи прогнозована кількість населення поки що обмежені, але на веб-сайті зазначено, що пропозиція не вплине на “зонування власності інших землевласників”.

Візуалізація: California Forever

“Наша команда тісно співпрацює з громадою та продовжуватиме зустрічатися з місцевими лідерами, щоб виробити спільне бачення майбутнього округу Солано”, — йдеться у повідомленні Flannery Associates.

Своєю чергою сенатор штату Білл Додд назвав інвесторів “тіньовою інвестиційною групою” та висловив занепокоєння через брак інформації щодо майбутнього придбаних територій.

 

 

Читайте також:

Ілон Маск планує побудувати власне місто у Техасі

В США проводять архітектурний конкурс на проєкт Національного музею ВМС. Добірка пʼяти фіналістів

В США успішно протестували деревʼяний хмарочос на стійкість до землетрусів