Індустріальні парки планують звести одразу в трьох українських містах

/ Події /

Холдингова компанія UFuture інвестує $20 млн у розвиток промисловості України. Кошти спрямують на будівництво індустріальних парків у трьох містах - Львові, Вінниці та Бучі.

Про це повідомив засновник компанії Василь Хмельницький виданню Інтерфакс-Україна.

За його словами, для створення нових промислових об’єктів у Львові та Вінниці UFuture розглядає території загальною площею 15 га, у Бучі – 20 га. Водночас підприємець стверджує, що такі ділянки є надто компактними для будівництва індустріальних парків.

“Що таке 15 га? Це орієнтовно 8–10 заводів. А коли ти побудував 10 заводів і там все гарно, то щороку місце стає ще більш привабливим. Туди приходить інвестор, якого влаштовують безпека й пільги, хоче розбудувати завод, а в тебе вже немає нічого. Тому індустріальні парки треба робити на площах 100–200 га, але, на жаль, таких ділянок не дуже багато”, – розповів засновник UFuture.

Будівництво в умовах війни UFuture планує здійснювати за власні й кредитні кошти. 

“У мене сьогодні майже нічого не працює, але дещо все одно є, бо я бізнесмен немаленький. Зустрівся з банком, в якого теж складна ситуація, ми домовилися, що платитиму 50% за кредитами. Тобто в мене якісь кошти є, ще якісь візьму в банку в кредит. Є програми 5, 10, 7%, це ж налаштовано на економічне зростання, я думаю, треба давати якісь пільгові кредити”, – зазначив Хмельницький.

Нагадаємо, що напередодні очільник Київської ОВА Олексій Кулеба заявив про будівництво нового склозаводу, який у майбутньому має забезпечити близько 400 робочих місць.

 

Фото на головній: Altaf Shah/Рexels.

 

 

Читайте також

Завод із виробництва байрактарів з’явиться в Україні “в середньостроковій перспективі”

На території колишнього львівського мотозаводу зведуть багатофункціональний апарт-готель

Велика Британія надасть до £10 млн для ремонту залізничної інфраструктури України