ЄБРР відкрив новий центральний офіс в найекологічнішій будівлі Лондона

/ Події /

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) відкрив новий центральний офіс в районі Кенері-Уорф, в Лондоні. На урочистій церемонії відкриття був присутній Король Чарльз III.

ЄБРР був заснований у 1991 році наприкінці холодної війни для побудови відкритої ринкової економіки та сприяння приватному підприємництву в колишніх комуністичних країнах Центральної та Східної Європи.

Відтоді Банк розширив свою діяльність у нових регіонах і зараз працює в 36 країнах на трьох континентах. Від моменту створення компанія інвестувала понад 180 мільярдів євро в понад 6 600 проєктів.

Фото: пресслужба ЄБРР

Фото: пресслужба ЄБРР

Протягом останніх двох років ЄБРР також інвестував більше половини свого річного обсягу в зелену економіку, а від початку 2023 року привів всю свою діяльність у відповідність до Паризької угоди.

Новий центральний офіс відображає прихильність ЄБРР екологічним цінностям. Нова будівля на Файв-Бенк-стріт була визнана однією з найбільш екологічних та передових у Великій Британії.

Фото: пресслужба ЄБРР

Фото: пресслужба ЄБРР

Фото: пресслужба ЄБРР

На даху будівлі встановлені фотоелектричні панелі, що виробляють майже 20 000 кВт/год на рік. Тут також є переробка стічних вод, вертикальний сад, зелені та коричневі дахи як середовища проживання диких тварин, а також велика кількість паркомісць для велосипедів тощо.

26-поверховий хмарочос, 12 поверхів якого займає Банк, повністю живиться відновлюваною енергією.

Фото: пресслужба ЄБРР

Фото: пресслужба ЄБРР

ЄБРР також є найбільшим інституційним інвестором в Україні. Минулого року, в умовах війни та реагуючи на нагальні потреби країни, Банк надав 1,7 мільярда євро, а також ще майже 200 мільйонів євро від банків-партнерів.

Минулого року співробітники ЄБРР пожертвували 313 000 євро місцевим благодійним організаціям в Україні та в інших країнах, які постраждали від війни. Громадська ініціатива Банку доповнила цю суму майже 482 000 євро власних коштів.

Фото: пресслужба ЄБРР

Новий центральний офіс Європейського банку реконструкції та розвитку. Фото: пресслужба ЄБРР

Як повідомляють у пресслужбі банку, на урочистій церемонії відкриття офісу був присутній Король Чарльз III. Він відкрив меморіальну дошку на честь свого візиту та зустрівся з членами Ради директорів ЄБРР, вищим керівництвом і співробітниками.

Фото: пресслужба ЄБРР

Його Величності подарували картину, намальовану дитиною з України, з виставки, організованої співробітниками задля допомоги благодійній організації Kids and Art for Ukraine.

 

 

Читайте також:

У Великій Британії відреставрували врятовану від нацистів картину українського священника

У Гамбурзі запускають громадський транспорт, яким керує штучний інтелект

Україна вирішила взяти участь у цьогорічній Венеційській архітектурній бієнале