Яхту Медведчука вартістю 200 млн продадуть на аукціоні — кошти віддадуть Україні

/ Україна /

Йдеться про Royal Romance - одну з найбільших яхт у світі, що належала другу путіна Віктору Медведчуку. 

Про те, що суд Хорватії, де нині пришвартоване судно, дав зелене світло на його продаж, розповідає The Guardian. Таким чином понад 90-метрову яхту передадуть українському Агентству з розшуку та менеджменту активів, яке і влаштує торги на об’єкт розкоші. 

У кінці листопада поліція Хорватії здійснила обшуки у яхті від імені ФБР у справі щодо відмивання Медведчуком і його родиною грошей. 

“Слід наголосити, що управління арештованим майно, яке перебуває в межах іноземної юрисдикції, є унікальною ситуацією та не має аналогів не лише в Україні, але й у міжнародній практиці. Водночас здійснення заходів управління неможливе без огляду активу та збору й аналізу інформації про нього. Попри низку перешкод та безпрецедентність ситуації, АРМА забезпечило вказаний етап та продовжує роботу для досягнення подальших результатів управління активом”, – йдеться у дописі Агентства з розшуку та менеджменту активів.

Royal Romance, що була побудована нідерландською компанією Feadship в 2005 році, є 29 метрів заввишки, складається з 6-ти поверхів та обладнана двома ліфтами. Серед іншого, на яхті облаштовано чотири палуби, кінотеатр, спортзал, басейн, спа-зону та косметологічний кабінет, а також близько п’ятдесяти кімнат різного призначення.

 

 

Читайте також

Дизайнер яхти, якою володіє олігарх з рф, підтримує її конфіскацію через війну в Україні

Супер’яхту російського олігарха вперше продали на аукціоні в Європі

“Скрізь мармур та золото”: який вигляд має яхта, що може належати путіну